Apie mokytoją...

Esu pradinių klasių mokytoja Rasa Jeriomenkienė.

Gimiau po Ožiaragio (o gal ožkos) ženklu, todėl esu:

  • labai užsispyrusi,
  • nenustygstanti vietoje,
  • karšto būdo (smegenėlės taip verda, kad net pro ausis garuoja),
  • nuolat kažko ieškanti (savo ir kitų galvose),
  • serganti nepagydomu kompiuteriniu „vyrusu“, o gal  „moterusu“.

 

Mano gyvenimo kredo: išmok padaryti viską pati.

 

Na o jei rimtai, tai...

1991 m. baigiau tuometinę Gargždų 2-ąją vidurinę mokyklą (dabar pavadintą „Kranto“ vardu) ir įstojau į Šiaulių pedagoginį institutą.

1995 m. baigiau ŠPI.

Pirmoji mano darbovietė — Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija, kur buvau priimta laikinam darbui, vaduoti vaikelį auginančios mokytojos.

1996 m. perėjau į Klaipėdos Sendvario vidurinę mokyklą.

2000 m. pradėjau dirbti „Kranto“ vidurinėje mokykloje.

2005 m. suteikta mokytojos metodininkės kvalifikacija.

2011 m. dar baigiau studijas KTU ir buvo suteiktas informatikos inžinerijos magistro kvalifikacinis laipsnis.

 

Vedžiau seminarus, metodinius užsiėmimus, skaičiau pranešimus konferencijose apie IKT mokyklos, rajono, respublikos mokytojams.

2003 m. sukūriau pirmąjį savo tinklalapį „Pradinukas“, skirtą pradinių klasių mokytojams.

2003 m. buvo įteiktos Klaipėdos rajono mero V. Dačkausko ir Švietimo skyriaus vedėjo A. Petravičiaus padėkos už naujovių diegimą ugdymo procese ir aktyvią gerosios patirties sklaidą apskrities pedagogams. Apie mano veiklą reportažus rengė „Bangos“ korespondentai ir LNK televizija.

 

 

2003-2006 m. dalyvavau mokykloje vykdomame Socrates programos fondo finansuojamame Comenius 1 mokyklos tobulinimo projekte „Žaliojo Rato Mokyklos“ ( koordinatorė Lietuvoje Ramutė Sirutienė. Tai ji mane pasirinko ir pakvietė dalyvauti projekte bei suteikė pasitikėjimo savo jėgomis ). Skaičiau pranešimus anglų kalba vykusiose tarptautinėse konferencijose. Teko bendradarbiauti, bendrauti ir su latviais, rusais, lenkais, švedais, danais ruošiant bendrą galutinį projekto produktą.

 

 

Mano ugdytiniai dalyvauja įvairiose parodose, demonstruoja kompiuterinius gebėjimus, dalyvaudami respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose bei laimi prizines vietas („Žiemos fantazija“, „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, „Logo“).